System drzwiowy Salamander

System drzwiowy Salamander

Dla naszej firmy najważniejsze jest, aby wychodzić na przeciw oczekiwaniom i spełniać wymagania klientów. Dlatego, tworząc nasze produkty stawiamy na komfort użytkowania, stylowy design, łatwość pielęgnacji profili oraz przede wszystkim na zapewnienie bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Systemy drzwiowe, opracowane przez firmę Salamander gwarantują pewność i bezpieczeństwo. Do tego dostępne są prawie we wszystkich kombinacjach i wzorach. 
Stabilne drzwi dają poczucie bezpieczeństwa i sprawiają, że czujemy się zrelaksowani.Przekonaj się o tym sam – zasięgając informacji o profilach drzwiowych Brügmann bluEvolution i Salamander Streamline! 

System bluEvolution: Generacja najwyższej klasy drzwi

Nasze wysoko termoizolacyjne systemy drzwiowe z dużymi przeszkleniami, elementami wielkowymiarowymi i rozwiązaniami dostosowanymi do osób niepełnosprawnych zapewniają wygodne wejście. Dzięki szerokiej gamie wzorniczej serię bluEvolution można dostosować do budynku i własnych potrzeb. Dla stylowego domu.


bluEvolution 73


Profile drzwiowe bluEvolution 73 zostały przygotowane specjalnie dla najbardziej wymagających klientów. Wysoce stabilna zabudowa ze wzmocnieniem stalowym wytrzymuje trwałe obciążenie, zapewniając przy tym maksimum komfortu. Dzięki zastosowanej technice czterokomorowych profili z okalającymi ich uszczelkami – idealna izolacja termiczna i akustyczna stają się standardem. W celu zapewnienia najwyższych norm bezpieczeństwa, w profilach tych, można zastosować okucia z trzema lub pięcioma ryglami. Wszystko po to, aby Twój dom pozostał Twoim. 


bluEvolution 82

Drzwi wejściowe każdego domu są wizytówką, odzwierciedleniem stylu, charakteru i osobistego smaku jego mieszkańców. Stanowią jeden z najważniejszych, funkcjonalnych oraz dekoracyjnych elementów domu. Odpowiednie drzwi muszą spełniać wymagania z zakresu funkcjonalności i wzornictwa, stawić czoła nieuniknionym trzaśnięciom, jak i ekstremalnym warunkom pogodowym. Wysoka stabilność, optymalna termoizolacja i izolacja akustyczna, zabezpieczenie antywłamaniowe, a także długa żywotność i stylowy design to decydujące czynniki w momencie dokonywaniu ich zakupu. Wszystkie, w pełnym zakresie, spełniają nasze systemy drzwiowe bluEvolution 82.


bluEvolution 92

Drzwi wejściowe bluEvolution 92 o głębokości zabudowy 92 mm, z profilem sześciokomorowym i 3 systemami uszczelek, to optymalne połączenie gwarancji bezpieczeństwa i efektywności energetycznej. Skrzydło drzwiowe otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz daje możliwość zastosowania potrójnego pakietu szybowego.  

Dzięki przemyślanej konstrukcji progu, nadaje się on idealnie do drzwi wejściowych, balkonowych i warsztatowych, dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, w połączeniu z wysokim poziomem technologicznym produkcji profili, gwarantują im długą żywotność, natomiast szeroka paleta kolorów i wzorów pozwala zrealizować najbardziej szalone życzenia w zakresie kolorystyki.  


Każdy z systemów możemy wypełnić wypełnieniem ozdobnym producentów: Perito oraz Veina