Panele Perito

Panele Perito Premium
Płyty wierzchnie wykonano z materiału HPL o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Na powierzchni wypełnienia drzwiowego osadzono ramki, dzięki czemu drzwi realistycznie imitują klasyczne drewniane drzwi wejściowe.
Zalety paneli Premium:
– wytrzymałość i stabilność
– zamontowane ramki
– design i oryginalność drzwi wejściowych
– możliwość wymiany szyb

Panele Perito Elegance
Drzwi wejściowe z wypełnieniami z serii Elegance są przeznaczone przede wszystkim do współczesnego nowego budownictwa i wyremontowanych domów. Metalowe ramki świetnie pasują do wzoru drewna, a dzięki odpowiedniemu wykończeniu powierzchni nie wymagają specjalnej konserwacji.
Zalety paneli Elegance:
– przeznaczone do współczesnego nowego budownictwa
– bezdotykowe ramki ALU „nofinger”
– minimalna rozszerzalność cieplna

Panele Perito Vizual
Ta seria wypełnień drzwiowych HPL jest odpowiedzią na wysokie wymagania dotyczące jakości drzwi wejściowych pomimo stosunkowo niskiej ceny zakupu. Szeroki wybór oklein imitujących wzór drewna i przeszkleń witrażowych umożliwia dobranie produktu odpowiedniego do Twoich potrzeb. Modele te są często używane podczas remontów starszych budynków, w których pierwotnie znajdowały się podobne, proste drewniane drzwi wejściowe.
Zalety paneli Vizual:
– sprytny pomysł
– najtańsza seria wypełnień HPL i ALU
– odporność cieplna

Panele Perito Technic
Wypełnienia drzwi w tej podstawowej serii mają płyty wierzchnie z tworzywa ABS. Ich zaletą jest łatwość utrzymania i szeroki wachlarz zastosowań przy korzystnej cenie zakupu. Drzwi wejściowe z wypełnieniami z tworzywa polecamy przede wszystkim w wersji białej, w razie zainteresowania imitacjami drewna prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu uzyskania informacji.
Zalety paneli Technic:
– łatwe w utrzymaniu
– niezmienność koloru drzwi wejściowych

Panele Perito Classic
Wypełnienia drzwi Classic z tworzywa sztucznego to najlepiej sprzedające się modele w naszej historii. Popularność zyskały przede wszystkim dzięki klasycznym, zaokrąglonym kształtom w połączeniu z niższą ceną zakupu, łatwości utrzymania, odpowiedniej ofercie witrażowych przeszkleń i wielu wariantom liczby szyb. Drzwi wejściowe z wypełnieniami z tworzywa polecamy przede wszystkim w wersji białej, w razie zainteresowania imitacjami drewna prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu uzyskania informacji.
Zalety paneli Classic:
– łatwe w utrzymaniu
– niezmienność koloru drzwi wejściowych