Nasza firma powstała w 2000 roku, zajmujemy się produkcją stolarki z PCV i Aluminium.
Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn oraz bardzo dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy liczącym się na rynku regionalnym producentem stolarki PCV. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą prezentowaną ofertą.

Produkując nasze okna korzystamy ze znanych i cenionych w Europie systemów profilowych takich jak: Brugmann, Aluplast i Salamander. Stosując doskonałe technologicznie okucia renomowanej firmy Winkhaus oraz szyby zespolone od największego polskiego producenta szyb zespolonych w Polsce – firmy Press-Glass. Specjalistyczne badania przeprowadzone w laboratoriach ITB, LTB i MLTB świadczą o najlepszych parametrach termicznych oraz akustycznych naszych okien. Oprócz produkcji zajmujemy się również montażem okien. Montażyści oprócz zamontowania okien udzielą instrukcji właściwego użytkowania i konserwacji. Dzięki nam masz możliwość kompleksowego wyposażenia swojego domu w: okna, drzwi, rolety, parapety oraz bramy garażowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jaką znajdziecie na naszej stronie.

Zrealizowaliśmy projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu samorządu Województwa Łódzkiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013 pod tytułem „Wprowadzenie nowych produktów stolarki otworowej z aluminium i zakup nowych maszyn szansą wzrostu konkurencyjności firmy Kępa”.