Aluplast Ideal 4000

System Ideal 4000 – uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. Mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne.

 

Wszechstronność

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślania przez to własnego stylu. System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-komorowy. System Ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.  Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.
Oryginalne i harmonijne wzornictwo w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom skrzydła, okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Zaokrąglone listwy przyszybowe dodają charekter wnętrza w każdym pomieszczeniu. System Ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. Szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.
Standardowo profil wyposażony jest w pakiet dwuszybowy o szerokości 24 mm i współczynniku Ug=1,1 W/m2K, natomiast można również zastosować pakiet trzyszybowy o szerokości 36 mm i współczynniku Ug=0,7 W/m2K

Przekrój profilu Aluplast Ideal 4000

Przekrój profilu Aluplast Ideal 4000 Round-Line

Najważniejsze zalety systemu Aluplast Ideal 4000 i 4000 Round-Line:

  • 5-cio komorowa budowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną  (do Uf =1,3 W/m2K).
  • Duża komora wzmocnienia gwarantuje odpowiednia statykę.
  • Estetyczne uszczelki przyszybowe.
  • 15 stopniowy skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody.
  • Niezwykle trwałe i nowoczesne uszczelki zapewniają, że okna są szczelne i niezawodne.
  • Zwarta budowa delikatne zaokrąglenia i skosy nadają profilom nowoczesny i elegancki wygląd.
  • Gładka powierzchnia ramy ułatwia mycie i konserwację.


KOLORYSTYKA PROFILI ALUPLAST